Kursumuz Hakkında

Bize Danışın

Her türlü konuda bize yazabilirsiniz. İlgili departmanımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Whatsapp Canlı Destek

Kursumuz Hakkında

Kursumuz Hakkında

20 yıllık eğitim birikimi ile  Türk milli eğitim sisteminin temel ilkelerine dayanarak kurulan Kuzey Kurs ile eğitim öğretime farklı bir bakış, yeni bir soluk getirmek amacıyla kurulmuştur.Teknolojinin tüm imkanlarinin kullanıldığı eğitimde öncü olmayı hedefleyen  Kuzey Kurs, çağdaş  düşünce yapısıyla, geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımız için, Kadıköy ve Ataşehir yerleşkelerinde  hizmet vermektedir.

Kadıköy Seviye Dergisi dershanesi 2004-2013 ÖSS ve SBS şubeleri, Ataşehir Butik Seviye Dergisi dershanesi, Ataşehir Kuzey Eğitim dershanesi ve Kuzey kolejinin Kurucusu tarafından Kadıköy’de kurulan Kuzey Kurs Vip şubemiz ile 4-6 kişilik sınıflarda bire-bir eğitim öğretim modeli ile Kadıköy’de açıldı. Kuzey kurs bir öğretmen kuruluşudur. 

Vizyon
Toplumumuzun ihtiyaç duyduğu, bilgi birikimi ve yetenekleri doğrultusunda akademik başarı göstererek hedeflerine ulaşan, aynı zamanda topluma örnek olabilecek başarılı bireyler yetiştirmektir.

Misyon
Bireysel farklılıkları dikkate alan çağımızın gerektirdiği eğitim ve öğretim modeline uygun olarak hazırlanmış yeni nesil modüler parametrik eğitim modelini tüm öğrencilere uygulamaktır. Bu doğrultuda öğrencilerin akademik gelişimlerini karşılayarak TYT-AYT-LGS sınavlarında başarı göstererek geleceğe hazırlıyoruz.

Okulumuz hakkında ve diğer konularda bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.