Hakkımızda

Bize Danışın

Her türlü konuda bize yazabilirsiniz. İlgili departmanımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Whatsapp Canlı Destek

Hakkımızda

Hakkımızda


Kuzey Koleji

Eğitim sektörüne uzun yıllar hizmet etmiş Öğretmenlerimiz ile beş yıllık altyapı ve ARGE çalışmalarının ardından 15 yıllık dershane tecrübesini özel okuyuculuğa taşıyan kurucularımız 2010 yılında Atatürk ilke ve inkılapları ışığında Türk milli eğitim sisteminin temel ilkelerine dayanarak kurulan Kuzey Koleji ile eğitim öğretime farklı bir bakış, yeni bir soluk getirmek amacıyla kurulmuştur.Teknolojinin tüm imkanlarinin kullanıldığı eğitimde öncü olmayı hedefleyen Kuzey Koleji, çağdaş düşünce yapısıyla, geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımız için, Ataşehir yerleşkesinde hizmet vermektedir. Kuzey Koleji Bir öğretmen Kuruluşudur. 

Ataşehir'e ilk ulusal markalı dershaneyi 2008 yılında Seviye Dergisi Dersanesi ve Kuzey Kurs ile hayata geçiren okul kurucumuz 2010 yılında Ataşehir'in ilk anadolu lisesini Kuzey Koleji'ni eğitim öğretime açtı. Açılışımızın 10. yılına özel fırsatlarla, sizden aldığımız güvenle eğitime devam ediyoruz.

Amacımız
‘Eleştirel düşünen, kendisine ve ülkesine karşı sorumluluk sahibi, yaşam boyu öğrenen, öz güveni gelişmiş, kendi duygu ve düşüncelerini rahat ifade edebilen, sorgulayıcı, karşılaştıkları engeller ile başa çıkabilen, mutlu, güvenli, kendi kültürünü özümsemiş, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, cumhuriyeti benimsemiş ve farklı kültürlerle anlayışlı, akademik alanda çağdaş bilimin gereklerini yerine getiren, TYT ve AYT’de başarı gösterip ülkemizdeki ve dünyadaki iyi üniversitelere yerleşen bireyler yetiştirmektedir.

Okulumuz hakkında ve diğer konularda bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.