İnsan Kaynakları

Bize Danışın

Her türlü konuda bize yazabilirsiniz. İlgili departmanımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Whatsapp Canlı Destek

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

İşe Alım Süreci
Kuzey Eğitim Kurumlarında, kurum misyon- vizyon ve hedefleri ile kurum kültürüne uyum sağlayacak adayların seçilmesine özen gösterilir.

Öğretmen Başvuruları
Açık öğretmen pozisyonları bu sayfa, sosyal medya hesaplarımız ve kariyer.net sayfalarında ilan edilir. Web sitemizdeki başvuru formu; yenibiris.com ve kariyer.net üzerinden yapılan online başvurular dikkate alınır.

İhtiyaç duyulan branşlar için yapılan başvurular arasından;
- Alanında en az 2 yıl öğretmenlik deneyimi olan,
- Milli Eğitim Bakanlığı yönetmeliklerine göre ilgili branşta öğretmen olarak atanabilir olan adayların başvuruları değerlendirilir.

Tüm  branşlarda eğitim fakültesi ve üniversitelerin İngilizce eğitim veren bölümlerinden mezun olmak, İngilizce bilmek ve alanında Yüksek Lisans/Doktora yapmış olmak tercih sebebidir.

Özgeçmişler üzerinden ön değerlendirme sonucunda uygun bulunan adaylar görüşmeye davet edilirler. Bazı adaylarla örnek ders uygulaması ve ders gözlemi yapılır. Yapılan görüşmeler ve örnek ders uygulamasına göre en güçlü bulunan adaya, referanslarının da olumlu olması halinde iş teklifi yapılır. Görüşmeye davet edilen tüm adaylara değerlendirme sonuçları bildirilir.

Diğer Personel Başvuruları
Akademik olmayan idari ve teknik alanlardaki boş pozisyonlar da bu sayfa, sosyal medya hesaplarımız ve kariyer.net sayfalarında ilan edilir. Web sitemiz ve kariyer.net üzerinden yapılan online başvurular dikkate alınır.

Özgeçmişler üzerinden ön değerlendirme sonucunda uygun bulunan adaylar görüşmeye davet edilirler. Yapılan görüşmeler neticesinde en güçlü bulunan adaya, referanslarının da olumlu olması halinde iş teklifi yapılır. Görüşmeye davet edilen tüm adaylara değerlendirme sonuçları bildirilir.

Güncel İlanlar

-Tüm branşlardan öğretmenler
-Ölçme ve değerlendirme uzmanları
-Rehberlik uzmanları

Okulumuz hakkında ve diğer konularda bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.